ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz'un 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Dünyada söz sahibi olmak için bilimsel ve teknolojik hamleler yapan ülkemizin bu hedeflerine ulaşmasında, emek ve alın terleriyle önemli ölçüde pay sahibi olan işçi ve emekçi kardeşlerimizin "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü" tebrik ediyorum.
İl Millî Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz'un 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, daha iyi bir gelecek için ter döken sosyal ve ekonomik gelişmemizin temel gücü olan işçi ve emekçilerimize bir vefa günü olarak kutlanmaktadır. Alın teri ile kazanmanın helal kazanç olduğu gerçeği, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü daha anlamlı kılmaktadır. Bizler işçinin, emekçinin hakkını, alın teri kurumadan vermenin hassasiyetine sahip bir kültürün mensuplarıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle; ülkemizin kalkınmasında ve ilerlemesinde alın terleriyle mücadele eden başta eğitim camiamızın mensubu emekçiler olmak üzere tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü yürekten kutluyor, aileleriyle birlikte geçirecekleri sağlıklı ve huzurlu nice yıllar diliyorum.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.