ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı'nın ilk "İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı" İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ'ın başkanlığında Palandöken Kaymakamlığı Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.![İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2023_08/15133807_WhatsApp_Image_2023-08-15_at_13.19.55.jpg)
20 İlçe Millî Eğitim Müdürü ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarının katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda; okulların eğitim-öğretime hazır hâle getirilmesi, yapımı ve onarımı devam eden okullar, taşımalı eğitim ile ilgili planlamalar ve yıl içerisinde yürütülmesi planlanan projeler görüşüldü.