ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH projesi BT Rehber Öğretmen Başvuruları

FATİH projesi BT Rehber Öğretmen Başvuruları

Fatih Projesi ile tüm sınıflarımıza bilişim teknolojileri donanımları kurulmaktadır. Sınıflarımıza kurulan bu donanımların ve sağlanan ders içeriklerinin öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından etkin bir şekilde kullanımı, uzaktan veya yüz yüze eğitimlerde öğretmen ve öğrencilerimize rehberlik ve destek sağlanması amacıyla 2020-2021 eğitim- öğretim yılı 1. Dönem (31 Ağustos 2020- 22 Ocak 2021) BT Rehber Öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.

 

Bu nedenle bilişim teknolojileri rehber öğretmenliği görevlendirme başvuru dilekçesi (ek-3 başvuru dilekçesi)  ilgili öğretmenlerce doldurularak BT rehber öğretmen kurs belgesi (bilişim teknolojileri öğretmenlerinden istenmez) ile birlikte ilçe milli eğitim müdürlükleri tarafından ilgi yazı esasları doğrultusunda  (ek-4) talep listesine işlenerek gecikmeye meydan verilmeden 25 Ağustos 2020 Mesai birimine kadar öncelikle btkoordinator25@meb.gov.tr e-posta adresine ve DYS ortamında müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir. 

Belgeler için TIKLAYINIZ

 

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.