ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı Vali Yardımcısı Muharrem ELİGÜL başkanlığında Palandöken Kaymakamlığı toplantı Salonu’nda yapıldı.
Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Millî Eğitim Bakanlığı Yaygın Eğitim Kurumları Yönetmeliğinin 59. Maddesi gereğince; İlimizdeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme alanında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlama ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek ve verimliliği arttırmak amacıyla yapılan “ İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı” 12 Ekim 2017 Perşembe günü saat 14.30’da Palandöken Kaymakamlığı toplantı salonunda yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Vali Yardımcısı Muharrem ELİGÜL toplantı hakkında açıklamalar yaparak toplantıya katılanlara teşekkür etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ, konuşmasında önceki yıl ve bu yılki yaygın eğitim kursları hakkında sayısal bilgiler vererek kursların önemini vurguladı.

 

Vali Yardımcısı Muharrem ELİGÜL, işbirliği yapılan kurumların temsilcilerinin 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı için Yaygın Eğitim Faaliyetleriyle ilgili görüş ve önerileri, dilek ve temennilerini dinleyerek, bir sonraki toplantıya bu öneriler ışığında hazırlanılmasını ifade etti. Toplantı iyi dilek ve temennilerle bitirildi.

12-10-201712-10-201712-10-201712-10-2017

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.