ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı Vali Yardımcısı Vekili (Yakutiye Kaymakamı) Sayın Dr. Ahmet N. HELVACI başkanlığında  Palandöken Kaymakamlığı toplantı Salonu’nda yapıldı.
Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Yaygın Eğitim Yönetmeliğinin 59. Maddesi gereği yapılmakta olan İlimizdeki resmî, özel ve sivil toplum kuruluşları ile Hayat Boyu Öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla kurulan 2016-2017  eğitim öğretim yılı İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Vali Yardımcısı Vekili (Yakutiye Kaymakamı) Sayın Dr. Ahmet N. HELVACI ve İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ercan YILDIZ, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İl Jandarma Komutanlığı, Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü, Cumhuriyet Başsavcılığı temsilcileri ve diğer kamu kurum ve kuruluşları müdürlerinin katılımıyla Palandöken Kaymakamlığı toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve sivil toplum örgütlerinin planlama ve işbirliği ile ilgili teklif ve projeleri ve İldeki Yaygın Eğitim Hizmetlerinin uygulamaları ile ilgili sorun ve önerilerin değerlendirilmesinin ardından katılımcılardan gelen sorular cevaplandırılarak toplantı sona erdi.

12-10-201612-10-201612-10-2016

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.