ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hasankale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde CNC Makinesinin Atölyeye Yerleştirilmesi için Duvarın Yıkılması ve Depo Tavanın Düzleştirilmesi için Onarım İşi

Hasankale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi CNC makinesinin atölyeye yerleştirilmesi için duvarın yıkılması ve depo tavanın düzleştirilmesi için onarım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 22.maddesinin (d)bendi çerçevesinde yapılacaktır. Hasankale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi CNC makinesinin atölyeye yerleştirilmesi için duvarın yıkılması ve depo tavanın düzleştirilmesi için onarım  İşine başvurmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler dokümanı idareden alıp  veya dokümanı web sayfasından indirerek "Birim Fiyat Teklif Mektubu ve Cetveli"ni 02.07.2021 tarihinde saat 10:00'a kadar kapalı zarf içerisinde Destek Birimi Birimi'ne sunabilirler. Kapalı zarf içinde sunulan teklifler 02.07.2021 tarihinde saat 10:00'da Destek Birimi Şube Müdürü odasında hazır bulunan isteklilerin önünde açılacaktır.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.