ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzurum Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi´nden Müdürlüğümüze Ziyaret

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle ilimiz Erzurum Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi´nde eğitimlerini sürdürmekte olan engelli öğrencilerimiz, Eğitim Merkezi Müdürü Kasım KARACA ile bir gurup öğretmen nezaretinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel ARSLAN’ı makamında ziyaret ettiler. 
Erzurum Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi´nden Müdürlüğümüze Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ARSLAN,  ziyaret nedeniyle duymuş olduğu mutluluğu dile getirdikten sonra , "hepimizin birer potansiyel engelli adayı olduğu dünyamızda, engelli vatandaşlarımızı toplumun dışına itmek medeni toplumların içine düşmemesi gereken önemli bir durumdur. Engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve bu yönde sağlıklı çalışmalar yaparak kalıcı çözümler üretmek tüm toplumun sorumluluğundadır. Devletimiz Engelli vatandaşlarımızın yaşama sevinçlerini kaybetmeden, üretken, aktif bireyler olarak toplumsal hayatta rol almalarını ve güçlerini kullanabilmelerini sağlayacak önlem ve düzenlemelerin hayata geçirilmesi noktasında geliştirme ve uygulama çalışmalarını sürdürmektedir" dedi.

 

Ziyaretçi grupla yakından ilgilenen Sayın ARSLAN engelli öğrencilerle beraber şarkı söyleyip, şiir okuduktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

03-12-201503-12-201503-12-201503-12-201503-12-2015

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.