ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzurum Millî Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ´ın Göreve Başlama Mesajı

31 Mayıs 2016 tarihi itibariyle Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunuyorum.
Erzurum Millî Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ´ın Göreve Başlama Mesajı

Öncelikle Erzurum’a hizmet etmeyi nasip eden Allah’a şükrediyor, bizi bu vazifeye layık gören Sayın Bakanımıza teşekkürü bir borç biliyorum.

Görev sürem içerisinde müdür yardımcılarımız, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Şube Müdürlerimiz, Okul Müdürlerimiz ve Öğretmenlerimizle beraber şehrimize en iyi eğitim ve alt yapı imkânlarını sağlamaya gayret edeceğiz. Yapacağımız planlamalarla öğrencinin aklına, kalbine ve sosyal çevresine hitap edecek şekilde onu yetiştirmenin gayreti içerisinde olacağız. Eğitimi bütüncül bir bakış açısıyla ele alarak, çocuklarımızı bütün yönleriyle kuşatmış bir eğitim sistemini, Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusunda yönetme çabası içinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle benden önce görev yapmış değerli meslektaşlarıma halen üstün hizmet anlayışı içerisinde görevlerinin başında bulunan yöneticilerimize, öğretmenlerimize, personelimize, velilerimize ve öğrencilerimize en içten saygılarımı, sevgilerimi sunar, daha başında bulunduğumuz görev süremizin ülkemiz ve Erzurum’umuza hayırlara vesile olmasını dilerim.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.