ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzurum Kurum Müdürleri Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Erzurum Valisi Dr. Ahmet ALTIPARMAK, her ay kurum müdürleri ile kahvaltıda bir araya geliyor. Bu ayki kahvaltılı toplantıda ev sahipliğini İl Milli Eğitim Müdürlüğü üstlenerek Erzurum Öğretmenevi´ nde bir araya gelindi.
Erzurum Kurum Müdürleri Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Bugünkü toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel ARSLAN, Eğitim Öğretim Yılı içerisindeki faaliyetlerini sunum eşliğinde anlatarak bu ayki toplantıya ev sahipliğini kendilerine layık gören başta Erzurum Valimiz olmak üzere tüm kamu kurum müdürlerine teşekkür etti.

Toplantıda konuşma Yapan Sayın Valimiz Dr. Ahmet ALTIPARMAK, şehrin ortak değerlerine ve önemli günlerine her kurumun sahip çıkması gerektiğini vurgulayarak kurumların açılış, tören, toplantı gibi organizasyonlarında yer almalarının gerektiğini dile getirdi. Toplantılarda, yeni atanan ve görevine başlayan kurum müdürlerini diğer kurum yetkilileri ile tanıştıran Vali ALTIPARMAK, işlerin daha çabuk yapılabilmesi ve kurumlar arasındaki bürokrasinin azaltılması için birbirleri ile sürekli iletişim halinde bulunmalarını istedi.

Sayın Valimiz Dr. Ahmet ALTIPARMAK, Bu ayki yapılan toplantıya ev sahipliğini üstlenen İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel ARSLAN’a teşekkür ederek, kurum müdürlerine bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diledi.

10-12-201510-12-201510-12-2015

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.