ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ERZURUM’ DA SİNEMAYA GİTMEYEN ÇOCUK KALMAYACAK”

Milli Eğitim Bakanlığı, Kültür Turizm Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği arasında imzalanan protokol çerçevesinde” Sinemaya gitmeyen Çocuk Kalmasın” projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Salih KAYGUSUZ tarafından açılışı gerçekleştirilen ve ortaokul öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen etkinliğe Erzurum’da start verildi.
“ERZURUM’ DA SİNEMAYA GİTMEYEN ÇOCUK KALMAYACAK”

Program kapsamında 10.681 öğrenciyi sinemayla tanıştırmayı hedefleyen İl Milli Eğitim Müdürlüğü Palandöken İlçesinde 450 öğrenciyle ilk programı gerçekleştirdi. Öğrencilerin ücretsiz olarak sinemayla tanıştırılması ve kültürel yönden öğrencilerimizin gelişimine katkı sağlaması amacıyla düzenlenen çalışmaya İl Milli Eğitim Müdürü Salih KAYGUSUZ’ un yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Samih KIR, Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman GAZİOĞLU, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Orhan BEYAZLI ve Palandöken İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mücahit KORKUT da katıldı.

Etkinlikte çocukların oldukça mutlu olduğu görüldü. Öğrenciler mutlu bir gün geçirmenin keyfini doyasıya yaşamış oldular.

26-10-201826-10-201826-10-201826-10-2018

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.