ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMCİLER 'BİR DAMLA HAYAT DA SEN OL' SLOGANIYLA KIZILAY'A KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve ÖNDER tarafından Türkiye genelinde başlatılan Kızılay'a kan bağışı kampanyasına Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü de destek verdi.
EĞİTİMCİLER 'BİR DAMLA HAYAT DA SEN OL'  SLOGANIYLA KIZILAY'A KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

"Bir Damla Hayat da Sen Ol" sloganıyla düzenlenen kan bağışı kampanyasına İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz, kurum yöneticileri ve okul müdürleri Havuzbaşı Kent Meydanında bulunan Kızılay kan verme aracında bir araya gelerek kan bağışında bulundu.

Kovid-19 salgını döneminde kan bağışında bulunmanın çok önemli olduğuna dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz, "Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün başlatmış olduğu 'İyilik Kanımızda Var' projesi kapsamında kan vermek için bir araya geldik. Kan ihtiyacının daha yoğun olduğu pandemi sürecinde kan ve plazmaya ihtiyacı olan vatandaşlarımıza destek vermek için bugün buradayız.Ülkemizin içinde bulunduğu pandemi sürecinde kan bağışına daha fazla ihtiyacımız var." diyerek sağlıklı vatandaşlarımızı kan bağışı kampanyasına destek vermeye davet etti.

22-12-202022-12-202022-12-202022-12-2020

 

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.