ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakan Yardımcımız Celile Eren ÖKTEN'den, Halk Eğitimi Merkezi Kurs Ziyareti

Bakan Yardımcımız Celile Eren ÖKTEN'den, Halk Eğitimi Merkezi Kurs Ziyareti

Bakan Yardımcımız Sayın Celile Eren ÖKTEN, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Sayın Cengiz METE, Göç ve Acil Durumlar Eğitim Daire Başkanı Sayın Cihan KIVANÇ ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ, Palandöken Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi bünyesindeki Halk Eğitim Merkezi kurslarımızı ziyaret ederek atölyelerde kursiyerler ve usta öğreticilerle bir araya geldi.

Bakan Yardımcımız Sayın Celile Eren ÖKTEN'e kurs ziyaretleri esnasında Palandöken Belediye Başkanı Sayın Muhammet SUNAR da eşlik etti.

Palandöken Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi bünyesinde Palandöken Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan "Ahşap Yakma, Yöresel Kıyafet Dikimi, Makina Nakışı, El Sanatları, Halı Dokuma, Müzik, İşaret Dili, Hayvan Yetiştiriciliği, Arıcılık, Pastacılık, Okuma Yazma, Kur'an-ı Kerim, Bilgisayar, İngilizce, Emlak Danışmanlığı" gibi kursları ziyaret ederek ilgililerden bilgiler alan Bakan Yardımcımız, idareci ve öğretmenlerimize emekleri ve gayretli çalışmaları için teşekkür etti.

19-12-202319-12-202319-12-202319-12-2023

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.