ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmen Sözlü Sınav Duyurusu

     
Aday Öğretmen Sözlü Sınav Duyurusu

17 Nisan 2015 tarihli ve 29329 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği ile Aday Öğretmen Sınav Kılavuzu doğrultusunda ilimizde “Aday Öğretmen Sözlü Sınavları´ Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğünde 26.12.2016 Pazartesi Günü saat 09.00 da başlayıp 09.01.2017 Pazartesi günü saat 12.00 de bitecektir.

Sözlü sınava katılacak olan Aday Öğretmenlerin sınava giriş yeri bilgileri erzurum.meb.gov.tr adresinden 22 Aralık 2016 tarihinde yayımlanacaktır.  Aday Öğretmenlerin belirtilen tarih ve saatlerde Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğünde (Valilik eski binası 4. kat, Adliye karşısı) hazır bulunmaları gerekmektedir. Sabah oturumunda sınava girecek olanlar en geç saat 08.50´de; öğlen oturumunda sınava girecek olanlar en geç saat 12.50´de bekleme salonunda olacaklardır.

Sınava katılacakların  aşağıda belirtilen hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir.

1-) Aday öğretmenler bekleme salonu ve sözlü sınav salonunda cep telefonu, kayıt cihazı, çağrı cihazı, telsiz, hesap makinesi fonksiyonu bulunan saat, fotoğraf ve video makinesi vb. elektronik cihaz ve çanta bulundurmayacaklardır.

2-) Sözlü sınava girecek aday öğretmenler, sözlü sınav için yanlarında sınava giriş belgesi ve kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, evlenme cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgelerinden birini)  sözlü sınav komisyonuna ibraz edeceklerdir.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.