ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020 Yılı Yönetici Görevlendirme Münhal Listeleri

2020 yılı Yönetici Görevlendirme Takvimine uygun olarak İlimize bağlı ilçelerde münhal durumda bulunan eğitim kurumu yöneticilikleri aşağıda yer alan listelerde yayımlanmıştır.
2020 Yılı Yönetici Görevlendirme Münhal Listeleri

      Yayımlanan bu ihtiyaç listesinde çeşitli nedenlerle hatalı kontenjan bulunması halinde, kapanacak okullarla ilgili düzenleme yapılması halinde, soruşturma/yer değişikliği vb. nedenlerle normların güncellenmesini gerektirecek hallerde norm listesi güncellenerek, erzurum.meb.gov.tr adresinden 'güncel ihtiyaç listesi' olarak yayımlanacaktır. 

·      İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri listeleri ivedilikle inceleyerek varsa eksik, fazla ve hatalı bilgileri İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetici Atama Birimine (Dâhili 134-183-186) telefonla ve e-posta (yatama25@meb.gov.tr) aracılığı ile bildirerek düzeltilmesini talep edeceklerdir. Düzeltme için gerektiği takdirde belge istenebilecektir. 

·         Yönetici Görevlendirme Takvimi doğrultusunda Ek-1 değerlendirme sonucu tercih süresinden önce proje okulu veya farklı bir kapsam dâhilinde alınabilecek okullar münhal listeden çıkarılabilecektir.

·      2020 yılı Yönetici Görevlendirme İşlemleri, MEB Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği, MEB Eğitim Kurumları Yönetici ve Öğretmenlerinin Norm Kadrolarına İlişkin Yönetmelik, MEB Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Takvimi ve Müdürlüğümüzce İlçe Müdürlüklerine gönderilen yazılar ve internet sitemizde yayımlanan açıklamalar doğrultusunda yürütülecek olup, adayların bu açıklamaları takip etmeleri önem arz etmektedir.

 Müdür Normları Tıklayınız 

Müdür Yardımcısı Norm İçin Tıklayınız 

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.