ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2019 Yılı Yönetici Görevlendirme Münhal Listeleri

2019 Yılı Yönetici Görevlendirme Münhal Listeleri

·         2019 yılı Yönetici Görevlendirme Takvimine uygun olarak İlimizde münhal bulunan eğitim kurumu yöneticilikleri aşağıda yer alan listelerde olduğu şekilde yayımlanmıştır.

·         Yayımlanan bu ihtiyaç listesinde çeşitli nedenlerle hatalı kontenjan bulunması halinde yeniden liste güncellenerek erzurum.meb.gov.tr adresinden ‘güncel ihtiyaç listesi’ olarak yayımlanacaktır. 

·         İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri listeleri ivedilikle inceleyerek varsa eksik, fazla ve hatalı bilgileri İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetici Atama Birimine (Dâhili 134-183) telefonla bildirerek düzeltilmesini talep edeceklerdir. Düzeltme için belge istenebilecektir. 

·         Yönetici Görevlendirme Takvimi doğrultusunda Ek-1 değerlendirme sonucu tercih süresinden önce proje okulu veya farklı bir kapsam dâhilinde alınabilecek okullar münhal listeden çıkarılabilecektir.

·        2019 yılı Yönetici Görevlendirme İşlemleri, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği, Bakanlığımızın yayımladığı takvim, Müdürlüğümüzce İlçe Müdürlüklerine gönderilen yazılar ve internet sitemizde yayımlanan açıklamalar doğrultusunda yürütülecek olup, adayların bu açıklamaları takip etmeleri önem arz etmektedir.

Münhal Müdür Listesi

Münhal Müdür Yardımcısı Listesi

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.