ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yemekte Denge Eğitim Projesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Yemekte Denge Eğitim Projesi bilgilendirme toplantısı Grand Erzurum Otelde yapıldı
Yemekte Denge Eğitim Projesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Yemekte Denge, Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü Vakfı (SÜGAV) ve Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen, Yemekte Denge konulu Bilgilendirme toplantısı, Temel Eğitim Şube Müdürü Rukiye KARAKUŞ başkanlığında İlimiz genelindeki 50 Okulumuzdan gelen rehber öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Tanıtımı ve uygulamalara yönelik çalışmaları Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü Vakfı (SÜGAV) yetkilileri ile Proje İl Koordinatörleri Erbil FİDAN ve Tunç AĞVER tarafından anlatıldı. Projenin amacının temel eğitim çağındaki çocukların fizyolojik ve psikolojik açıdan kaliteli ve uzun bir yaşam sürdürmeleri için yeterli ve dengeli beslenme alışkanlığı geliştirmelerine katkı sağlamak olduğunu söyleyen Temel Eğitim Şube Müdürü Rukiye KARAKUŞ başta katılımcı öğretmenler olmak üzere Projenin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm yetkili kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

Yeni Yönetim Caddesi Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.