ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzurum Avrupa’ya Uçuyor-3 Başlıyor

Erzurum Valisi Sayın Dr. Ahmet ALTIPARMAK’ın emriyle başlatılan Erzurum Avrupa’ya Uçuyor Projesi’nin 3. etabı yarıyıl tatilinde gerçekleştirilecektir. Projenin 1. etabında Macaristan, Avusturya ve Slovakya’ya, 2. etabında ise Çek Cumhuriyeti ve Almanya’ya mesleki ziyaretler düzenlenmişti. Projenin 3. etabında ise İtalya’ya gidilmesi planlanmaktadır. Roma, Venedik ve Floransa şehirlerini kapsaması planlanan gezi programı 5 gün ve 4 gece sürecektir. 

Proje, tüm kamu personelinin katılımına açık olup başvurular aşağıda verilen web adresinden online olarak yapılacaktır. Projenin sponsorluk görüşmeleri devam etmekte olduğundan şuan için bütçesi tam olarak netleşmemiştir. Katılımcı sayısı ve sponsorluk görüşmeleri sonucuna bağlı olarak bütçe netleşecektir. Bu nedenle katılımcıların en geç 25.12.2015 cuma gününe kadar online olarak ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Proje İrtibat kişisi olarak Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Biriminde Esengül TAN HATUN ile görüşebilirsiniz. Detaylı bilgi için İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-Ge Birimine gelebilir veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Adres:

Yeni Yönetim Caddesi Hükümet Konağı
Milli Eğitim Müdürlüğü Kat: 5
Telefon: 0 442 234 48 00/185 -179

ONLİNE MÜRACAAT İÇİN TIKLAYINIZ

 

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.